Čo si obliecť na vaše budoárové fotografovanie

Lea - Bratislava, boudoir foto

 

Buďte kreatívna a nájdite niečo, čo zodpovedá vašej osobnosti!

Tu je niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu dostať tvorivú inšpiráciu pre váše budoárové fotografovanie:

  • Podprsenky a nohavičky: Klasický budoárový vzhľad je jednoduchý, nohavičky a podprsenka. Môžete si vybrať ležérny vzhľad, alebo sexy set so všetkými ozdôbkami. Ak máte v pláne použiť podprsenku a nohavičky, uistite sa, že vaša podprsenka sedí dobre. Vyhnite sa podprsenkám, ktorá sú príliš veľké, pretože to spôsobí medzeru medzi podprsenkou a prsiami.
  • Korzet: Použitie korzetu ponúka niekoľko výhod. Je to zábavne, sexy a elegantné. Korzet je tiež užitočný. Skryje váše brucho, čo môže mať svoje výhody. Majte na pamäti, že korzet môže byť aj nepríjemný, tvrdší, čo môže urobiť niektoré pózy trochu ťažšie. Ale stojí za to nepohodlie, pretože to bude vyzerať skvele!
  • Malé čierne priesvitné šaty: Niektoré ženy sa necítia dobre v bielizni počas fotenia. Môžete si vybrať miesto toho sexy, čipkované, alebo priesvitné košielky. Čierne košielky to je skvelá možnosť predviesť svoje nohy a vaše krivky súčasne.
  • Niečo čo mu patrí: Pozrite sa do jeho šatníka a nájdite niečo, čo miluje. Jeho obľúbenú baseballovú čiapku, tričko, ktoré ste si kúpili na výlete spoločne, alebo niektoré z jeho kravát. Určite bude nadšený, keď vás uvidí hravo pózovať v jeho šatách.
  • Vysoké opätky: Ak máte v pláne pouužiť vysoké podpätky pri svojom fotení, uistite sa, že sú trendy! Topánky s nizkymi opätkami nebudú vyzerať dobre v budoárovej fotografii. Preto je lepšie zvoliť vysoké podpätky. Výška opätkov pomôže predĺžiť nohy a dá vám lepšie krivky.
  • Nič: Budoárové fotenie môže byť zamerané aj na umelecké nahé fotky. Môžete sa vzdať oblečenia pre fotenie, ak tomu dávate prednosť. Váš fotograf vám pomôže vybrať tie správne pózy, aby fotografie vyzerali nóbl a elegantne.

Je vždy lepšie mať pri fotení viac možností výberu čo na seba, ako skoro žiadne. Treba trochu nakupovať pred budoárovým fotením. Nakúpte si rôzne kusy spodnej bielizne a oblečenia, ktoré možete využiť v priebehu fotenia. Ak máte akékoľvek otázky týkajúcich sa oblečenia, na budoárové fotenie, napíšte nám a my radi odpovieme na Vaše otázky.

Komentáre