Exkluzívne budoárové fotoknihy

Exkluzívne budoárové fotoknihy

 

Budoárová, trochu pikantná fotokniha je horúci trend pre nevesty, ktoré si zabezpečia krásny darček pre nič netušiacich ženíchov na ich svadobný deň. Ale je to tiež perfektný darček, na narodeniny, výročia, Vianoce, alebo Valentínsky deň.

Bez ohľadu na to, pre akú príležitosť ste si ju naplánovali, chceme, aby vaše budoárové fotografie boli prezentované
v najkrajšej forme. Vieme, že ste si ukrátili čas a peniaze naplánovaním svojho budoárového fotenia, investovali do profesionálnej úpravy vlasov a make-up, nehovoriac o nejakej novej sexy spodnej bielizne, takže sa poďme uistiť, že váša budoárová fotokniha bude vyzerať rovnako úžasne, ako ste VY!

Exkluzívne budoárové fotoknihy

Výber správneho štýlu budoárovej fotoknihy.

Budoárové fotografie májú byť sexy a krásne. Štýl fotoknihy, ktorý si vyberiete by mal tiež odrážať túto skutočnosť. Chcete fotoknihu, ktorá bude lichotiť vaším budoárovým portrétom a nie aby vyzerali lacno. Fotokniha, ktorú si vyberiete musí splňovať všetky požiadavky. Kvalita je skutočne dôležitá, pokiaľ ide o budoárové fotoknihy. Nie všetky fotoknihy sú stvorené pre túto úroveň.

Je veľkou chybou tlačiť budoárové fotografie na bežný tlačový papier. To naozaj nie je štýl fotografií, ktorý vyhovuje budoárnej fotoknihe, nebude robiť vaším fotografiám dobré meno. Potrebujete fotoknihu, ktorá bude prezentovať vaše zábery na skutočnom profesionálnom fotografickom papieri. Tónové rozsahy a bohatstvo farieb, ktoré majú profesionálne fotografie, ktoré sú vyhotovené klasickým chemickým procesom, sa nemôžu porovnávať s tlačenou formou fotografií.

Išli ste do problémov, aby ste získali vaše budoárové fotografie, tak zvoľte najlepšiu kvalitu fotografií a nebudete ľutovať.

Ak je rozpočet hlavným faktorom vášho rozhodovania, chápeme. Naša rada je zvoliť menšiu veľkosť vyššej kvality fotoknihy, ako väčšiu veľkosť fotoknihy s mizernými fotografiami. Naše fotoknihy sú kvalitatívne veľmi vysoko a sú perfektnou voľbou pre vás. Takúto fotoknihu dostal aj pápež Francis, alebo Monacký princ Albert II…

Ponúkame Vám kompletné spracovanie a výrobu exkluzívnych fotokníh.
Vnútorné strany fotoknihy tvoria fotografie vyhotovené klasickým chemickým procesom RA-4 na profesionálny fotopapier KODAK ENDURA PREMIER pričom povrch môže byť lesklý, matný, silk-hodváb alebo metallic. Tento profesionálny fotopapier zaručuje tú najvyššiu vizuálnu kvalitu so životnosťou 150 rokov. Fotoknihy sú vyhotovované digitálnym osvitom s rozlíšením 640 dpi. Vnútorné strany fotoknihy majú špeciálnu UV ochranu ktorá zabraňuje zlepeniu strán pri styku s tekutinou.

Môžete si vybrať rôzne formáty fotokníh, klasické, štvorcové alebo panoramatické. Maximálny rozmer dvojstrany fotoknihy po jej otvorení môže byť až 40 x 100 cm. Patentovaný spôsob výroby zaručuje to, že po otvorení dvojstrana knihy vytvorí úplne rovnú plochu bez prerušenia v strednej časti.

Rohy fotoknihy môžu byť klasicky hranaté alebo oblúkové. Pri výbere typu a obalu fotoknihy máte na výber niekoľko druhov pravej talianskej kože alebo obrovské množstvo eko koží a rôznych art materiálov ktoré sa dajú navzájom kombinovať a vytvoriť si tak jedinečný obal. Individualizácia obalu je možná aj slepotlačou alebo vyšívaním. Pre náročných zákazníkov je možné hrany fotoknihy pozlátiť alebo postriebriť. Všetky fotoknihy, obaly a aj luxusné kazety sú vyhotovované ručne vo firme Antalphotobooks s najvyšším dôrazom na maximálnu kvalitu.

Exkluzívne budoárové fotoknihy

Dostupné veľkosti a počet stránok.

Koľko stránok by mala mať budoárová fotokniha a akú veľkosť je častá otázka, ktorú dostávame. Menej je vlastne viac… nie je to slovná hračka. Vážne, chcete niečo, čo možno ľahko vojde do nočného stolíka, alebo je dostatočne veľká na to, aby ste ju uložili do cestovného kufra. Väčšina budoárových kníh má 10 – 20 dvojstrán. Štvorcový formát kníh je optimálny 30 × 30 cm, alebo 38 ×38 cm. Obdĺžnikový formát je zas optimálny 22 × 30 cm, alebo 30 x 40 cm. Budoárové fotoknihy sú vyrábané na Slovensku a distribuované do celého sveta.

budoárové fotoknihy
Budoarove fotoknihy
Fotokniha v style budoar
Exkluzívna budoárová fotokniha
Budoarova fotokniha
Budoarova fotografia
Budoarni fotokniha

 

Kontaktujte nás pre viac informácií ohľadom fotokníh a iných otázok…

Komentáre