Svadobný budoár

 

Niektoré páry si v deň svadby vymieňajú darčeky. Prekvapte ho fotografiami v štýle budoár! Prečítajte si o podrobnosti o tejto horúcej novinke svadobnej fotografie.

Bridal Boudoir, alebo slovensky svadobný budoár, či svadobný boudoir, je štýl fotografie, ktorá vyzerá romanticky a provokatívne, ale nie vulgárne. Vetšinou sa fotí v luxusných hotelových izbách, kde môžete býť tak odvážna, ako si želáte. Od fotiek v upnutých rifliach a tričku, cez spodné prádlo až po umelecké akty. Hlavnou charakteristikou tohoto druhu fotografií je prirodzené mekké svetlo a nenútené pózy.

Určite ste už počuli o tomto jenom z najnovších trendov vo svadobnéj fotografii. Svadobné boudoárové fotografovanie si získava stále väčšiu popularitu medzi budúcimi nevestami. Je to nový romantický a provokačný trend, ktorý je obzvlášť populárny ako svadobný dar od nevesty jej ženíchovi vo svadobný deň. Veľa neviest by chcela mať to najlepšie z ich boudoárnych fotografií viazaných v exkluzívnej fotoknihe len pre svojho miláčika.

Čo vziať so sebou na fotenie?

V deň fotenia by ste si mala zabaliť niekoľko druhov oblečenia, topánok a rekvizít. Vezmite si to, v čom se cítite zvodná a sexy. Okrem oblečenia je dobré vybrať si tiež vhodné doplnky. Nebojte sa ani výrazných šperkov, ktoré nenosíte každý deň, lebo máte pocit, že sú veľmi nápadné – pri fotení je dovolené všetko. Zabaľte si aj rôzné rukavice, klobúčiky, punčochy a podväzkové pásy. To isté platí aj o topánkach. Pokiaľ máte nejaké, ktoré sa bojíte nosiť kvôli vysokému podpätku, sú na fotenie perfektné.

Príprava na fotenie.

Pred samotným fotením je dobré piť veľa vody (aspoň o liter viac, ako ste zvyknutá), dlho spať a vynechať alkohol. Pokiaľ sa chystáte na nejaké zmeny účesu, ku kozmetičke, alebo na depiláciu, naplánujte si fotenie aspoň tri dni po, aby vaša pokožka nebola podráždená a červenkastá.

Ako dopping bez vedľajších účinkov si zvoľte hudbu. Vezmite si so sebou na fotenie svoj oblúbený playlist a uvoľnite sa. Budeme vás počas celého fotenia povzbudzovať a radiť vám, aby ste na fotkách vyzerala čo najlepšie.

 

Svadobný budoár

 

Radi pracujeme s úžasnými a dynamickými ženami, ktoré chcú vyzerať a cítiť sa neuveriteľne. Naše budoárové fotenia sú tak oveľa zábavnejšie. Je to šanca, aby ste si oddýchla od stresu z plánovania svadby a užila si hýčkanie kaderníčok pri úprave vašich vlasov a vizážistok pri tvorbe vášho make-upu.

Využívame budoárové štúdia a štýlové hotelové apartmány nachádzajúce sa v Budapešti, v Prahe, v Brne, v Žiline, atď.
Cenník fotenia vo vybraných miestach najdete tu.
Sme k dispozícii na fotenie aj v iných lokalitách, podľa vašich požiadaviek.

Ak si chcete naplánovať fotenie a dozvedieť sa viac o svadobnom budoárovom fotografovaní,
kontaktujte nás ešte dnes!

 

Viac fotografii svadobného budoáru najdete na: svadba.danderek.com